• Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Статуси » Статуси » Статуси (Веселі)
Статуси
jupiter
Дата: Понеділок, 29.11.2010, 01:59:28 | Стаття # 1
Ненавиджу такі ситуації, коли спочатку відчуваєш себе неймовірно щасливою, а потім неймовірною дурепою

У п'ятницю найчастіше хочеться випити. У понеділок найчастіше хочеться п'ятницю.

Статус посміхається, тому що на нього дивишся саме ТИ!

Школяр знайшов мільйон доларів і здав знахідку в міліцію. Ридаюча мати стверджувала, що, бля * ь, пишається сином

У лукомор'я дуб сказився, - зжер кота і застрелився ..

Якщо у хлопця багато дівчат, то він - повій!! А якщо у дівчини багато хлопців, то вона - гаряча штучка ...

У місті пахне тільки тобою ... Знову перебої з гарячою водою ..

У страху очі великі. У запору - ще більше.

А по ночах Мальвіна любила дивитися одним оком на зоряне небо і згадувати про незабутній поцілунку який подарував їй Буратіно

-Офіціант, зубочистку! -Зайнята!

Штірліц зловив кішку, напоїв її бензином і відпустив.Кішка пройшла 10 метрів і впала. "Бензин скінчився" - подумав Штірліц

Одна муха запитує в іншого - Ти мене любиш? -Так. -А як сильно? - Більше ніж гівно.

У ранковій маршрутці більше поз ніж у камасутри!

Міліцію перейменували в поліцію, на черзі медики

По-справжньому страшна жінка - це та, на яку не просто не встає, але ще й ховається, а при виявленні чинить активний опір

Кажуть в молодості ви були членом суду?
- Ех, молодість - молодість: членом туди, членом сюди ...

- Доктор, подивіться! - Каже мужик, спускаючи штани перед урологом. - Болить? - Ні. - Маленький? - Ні. - Великий? - Ні. - А що тоді? - Правда, гарненький?

Ненавиджу тебе! Вирядишся, побриєшся, спреєм побризкаєшся, глазюкі нахабні, завидющі! У-уй, ненавиджу твою пику - так би й дала, так би дала!

А я шизофренію не лікую, вона в мене не болить.

Не вбивай мене! я цього не переживу!

Хочеш стати портретом - тримай себе в рамках.

Щастя - це коли лежиш на дивані, опускаєш руку а там ... ПУЛЬТ!

Якщо в жінки поганий настрій, ми намагаємося його поліпшити, якщо хороший - скористатися.

Людина, яка перед тренуванням випила 8 енергетиків, поїхала додому на велотренажері

ЛЮДИ! ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАЗДРИТИ ЗІРКАМ! Судячи з реклами, у них у всіх слабке, ламке волосся, лупа, рідкісні вії, суха стягнута шкіра і жовті зуби

Мріяти, бл*ть, треба про перспективний майбутньому і красивого життя. здохнути від алкоголю і порушень психіки - надто просто. навіть банально.

Покурив сигарети Prezident, але президентом не став. Випив горілку Parlament, але в парламенті не засідав. І тільки коли п'ю пиво Kozel, відчуваю - діє.

Я от не зрозумію чому в казці про трьох поросят дмухнув вовк, а дах знесло паросятам

Ти мій особистий сорт героїну .... Вчіться, кретини, у героїну немає сортів!


http://ibelive.at.ua Новий проект
 

Подібні публікації: у нас на сайті

    jupiter
    Дата: Понеділок, 13.06.2011, 03:25:19 | Стаття # 2
    biggrin
    ATTACHMENT: 5833244.jpg (458.3 Kb)


    http://ibelive.at.ua Новий проект
     

    Подібні публікації: у нас на сайті

      Форум » Статуси » Статуси » Статуси (Веселі)
      • Сторінка 1 з 1
      • 1
      Пошук: